Ugrás a fő tartalomra

Táplálkozás januárban

 Január még a tél közepe — a hideg környezetben a szervezetünk belső melege nyújt védelmet.

A január még nem az intenzív böjtök, fogyókúrák ideje, hanem melegítésé, a könnyítésé és a táplálásé.
Ebben az időszakban különösen fontos, hogy ne kezdjünk el hirtelen böjtölni vagy nyers salátákkal próbáljunk „tisztulni”.
A tested még védekezik a hideg ellen, ezért inkább olyan ételek szükségesek, amelyek:
• melegítenek belülről,
• táplálják a szöveteket és az immunitást,
• nem terhelik meg az emésztést,
• és magas vitamin- és ásványianyag-tartalommal támogatnak.




Ilyen szuper élelmiszerek januárban:
- vöröslencse
- gyömbér
- mazsola vagy más áztatott aszalványok
- pirított tökmag - a zsírosabb dióféléket most már kerüld
- főtt cékla
Ezek a tápláló alapok segítenek fenntartani a meleget és az életerőt, miközben kímélik az emésztést.



Ha szeretnél kíméletesen tisztítani, szeretettel várunk a Téli Tisztás Online Vezetett Programra.

Ha pedig szeretnél még jobban elmélyülni az egészséges, ájurvédikus táplálkozásban, szeretettel várunk főzőtanfolyamunkra, ahol együtt tanulunk meg melegítő, gyógyító receptúrákat készíteni – mindezt tudatos, ájurvédikus szemlélettel.
Gyere el, ha szeretnél az alapoktól tanulni az egészséges és tudatos táplálkozásról.
Szeretettel:
Kati

Megjegyzések