Ugrás a fő tartalomra

A Pilis színes ruhákban

Csodálatos őszi erdők... az őszi fények és színek kombinációja rabul ejti az ember elméjét, kitörölhetetlen lenyomatokat hagy

Hihetetlenül sok szépséget láttunk ma... a megannyi fény, szín , árnyék kombinációval nem lehet betelni. Hódit a ragyogó arany
Ámulatba ejtő milyen végtelen varációban látni az őszt a környező tájon. A falevelek eltérő formái, egyetlen évszakban sem ennyire szembeötlőek, mint ősszel, amikor mindenféle színekben összefüggő mesés szőnyeget képeznek a talpunk alatt.
Az erdő reggel nagyon hideg, de a forró napsugarak reggeltől kezdve folyamatosan melegítik fel a levegőt. Délutánra, már kellemes az időjárás, ki lehet feküdni napozni is:)
Amíg szép az idő érdemes kihasználni... Én most belehúzok, mielőtt beköszönt a borsús, hideg időjárás.... 10 nap alatt, szerencsére meg tudtam oldani, hogy 7 napot megyek túrázni Nagyon izgatott vagyok, melyik kedvenc, napsütötte útvonalaimat válasszam még a hátralévő napokra. Még nincs végleges terv - általában soha nincs mindig közben alakítjuk az útvonalat.
Járjátok az erdőt, töltekezzetek csodával, szépséggel, fénnyel, pránával....
Mai útvonal: Dobogokő - Zsivány-sziklák - Két-bükkfa nyereg - Fekete-kő - Pilistető - Pilisszántó
Ha nincs olyan jó kondíciód, de sok szépséget szeretnél látni Dobogokőről csak tehetsz egy kört a Zsivány-sziklák felé. Vagy csak külön a Kétbükkfanyeregtől a Pilistetőre.

szeretettel
Kati




































































































#túra #ősz #pilis #kirándulás # #zsiványsziklák #pilistető #dobogokő #Pilisszántó #panoráma

Megjegyzések